Mercan Rengi Abiye Elbise Modelleri

2011 ve 2012 sezonuna trendy bir giriş yapan mercan rengi elbiselere bayılacaksınız. Düğün, nişan, söz ,davet ya da mezuniyet balosunda rahatlıkla seçebileceğinizmercan rengi abiye modelleri sizi şık ve oldukça canlı gösterecektir. Mercan rengi abiyeleri koyu renk ya da kırmızı aksesuarlarla tamamlayabilirsiniz. Nar çiçeğinin enerjisini yansıtan bu renk kendinize de pozitif bir enerji yükleyecek ve oldukça canlı olacaksınız. Mercan renk elbiseleri genelde hareketli saçlar ve hafif bir makyaj ile tamamlamak daha doğru olur. Elbisenin rengi oldukça göz alacağından gözü yormamak adına daha uçuk pastel tonları ya da tamamlayıcı siyah tonları tercih edebilirsiniz.

 

Oldukça hoşunuza gidecek mercan rengi abiye modelleri:

 

 

Uzun ve taş işlemeli mercan model elbise sanırım biraz ağır durmuş, onun yerine daha dize yakın mini-uzun elbiseler ve hareketli detaylar mercan renginin hakkını fazlası ile veriyor.

 

 Taş işlemeli straplez mercan elbise kalçalara kadar dar ve oturan bir kesim ile iniyor. Arkası kuyruklu ve önü derin yırtmaçlı bu elbiseyi özel günlerinizde rahatlıkla giyebilirsiniz. Özellikle topuz yapılmış saçlar ve taşlı sallantılı uzun küpe ve taşlı açık ayakkabılarla kombin edildiğinde harika ve ışıltılı bir görüntü oluşturacaktır.

 

 

 

Cengiz Abazoğlu imzası taşıyan bu mercan rengi mini elbiseler oldukça harika görünüyor! Bronz ten ve pudra ayakkabılar ile tamamlanan ince detaylı elbiselere bayılacaksınız.

 

Yandan kudeleli gelen bu elbise özellikle basen ve göbek problemi olan hanımlar için ideal bir model!

 

Tek omuz oldukça sade mini abiye elbiseyi dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

, , , , Abiye Modelleri, Bayan Giyim, Gelin, Moda / Giyim, Nişanlık Modelleri

Yorum yazın

You must be logged in to post a comment.